ייעוץ כלכלי למשפחה

ניהול הכסף במשפחה משפיע באופן ישיר על ההווה והעתיד שלנו, כמו גם של ילדינו. במהלך חיינו, אנו רוכשים וצוברים ידע רב.
יחד עם זאת, כשזה נוגע לתחום כלכלת המשפחה, עלינו ללמוד כיצד לנהל ולהתנהל נכון על ידי ניסוי וטעייה, אשר במקרים רבים מביא למציאות היומיומית בה עלינו להיאבק עם המינוס בבנק.

ייעוץ כלכלי למשפחה

על פי אילן ירון, לאחרונה, יותר ויותר משפחות שנקלעו למצוקות כלכליות כתוצאה מניהול לקוי של חשבון הבנק ובחירות שגויות שעשו, בוחרים לפנות לייעוץ כלכלי ומקצועי בתחום כלכלת המשפחה.

מתי פונים ליועץ כלכלי?

לרוב, ניתן להבחין במשפחות ויחידים שפונים ליועץ כלכלי שיוכל לעזור להם לצאת מהמינוס בבנק ולהתחיל לנהל את חשבון הבנק שלהם, כמו גם התקציב העומד לרשותם באופן מחושב ומתוכנן.
בנוסף, תכנון פיננסי נכון, יבטיח את עתידם ויאפשר הגשמת חלומות שנותרו הרחק מאחור.

ייעוץ כלכלי למשפחה – האם אתה באמת צריך את זה?

בשנים האחרונות, היחס בין ההוצאות להכנסות רק הלך וגדל. כתוצאה מיוקר המחיה בישראל, יותר ויותר משפחות נאלצים לדשדש בין הלוואה להלוואה רק כדי לסגור את החודש.
אם בעבר היו נדרשים רק 60 חודשי עבודה על מנת לקנות דירה בישראל, הרי שהיום בכדי לרכוש דירה נדרשים לא פחות מ-125 חודשי עבודה.
אין ספק כי לכל הדעות המציאות הכלכלית בתנאים הקיימים מכבידה על רבים שאינם מודעים למחיר האמיתי שעליהם לשלם על המשכנתא, כמו גם יתר ההלוואות שנלקחו במהלך השנים.
אם לא דיי בכך, כשלוקחים בחשבון עלויות נוספות כגון הבאת ילדים לעולם בנוסף לעלויות המחיה, אנו בהחלט יכולים להבין מדוע המשפחה הטיפוסית בישראל נאלצת להתמודד עם חובות גדולים לבנקים.

איך ייעוץ כלכלי יוכל לעזור לך ולמשפחתך?

יועץ כלכלי למשפחה יוכל לעזור לכם לרכוש ולקבל כלים פרקטיים, תשתיות והתנהלות נכונה יותר בעת הליך קבלת ההחלטות אשר עשוי לשפר את המציאות הכלכלית והיומיומית שלכם.